MENU

s našimi nápadmi, pre váš interiér je

Radosť pracovať

 

Už pár rokov máme odkrútených a preto vieme aké je dôležité mať útulné pracovné prostredie. Práve preto neustále prinášame inovácie do interiérov v podobe machových obrazov ale aj kytíc či aranžmánov. 

 

Akonáhle sa obrátite na nás, kvitneme nápadmi pre váš interiér ale aj exteriér. Zo skúseností vám poradíme čo vám bude pasovať pre reprezentatívne účely recepcie, navodí harmóniu v čakárni alebo premení šedú kanceláriu na oázu radosti. Samozrejme, že vieme zrealizovať aj vaše nápady. Možno nie vždy na 100% ale naši zákazníci sú svedkami, že sa vždy snažíme a chceme prekonať vaše očakávania.

Jedinečné, originálne a moderné kvetinárstvo so širokou ponukou živých kvetinových boxov, kytíc, ETERNO boxíkov (večné, dlhotrvácne, preparované kvety), izbových rastlín, umelých kvetinových boxov, aranžmánov, doplnkov a sezónnej ponuky črepníkových kvetov.

Neque viverra justo nec ultrices dui. Feugiat nisl pretium fusce id. Dignissim sodales ut eu sem integer vitae justo. Massa vitae tortor condimentum lacinia quis. Blandit turpis cursus in hac habitasse platea dictumst.

Otváracie hodiny

Pondelok08.30 – 17.30
Utorok08.30 – 17.30
Streda08.30 – 17.30
Štvrtok08.30 – 17.30
Piatok08.30 – 17.30
Sobota09.00 – 12.00
NedeľaZatvorené

Všetky práva vyhradené. Obsah nie je možné kopírovať bez súhlasu konateľky Mobilline s. r. o..
© Copyright 2004-2019 www.budoar.sk. Informácie o využívaní Cookies | Návštevníci tejto stránky súhlasia s pravidlami používania