MENU

trvácne a krásne

UMELÉ KVETY

 

Aj to, čo je umelé môže vyzerať ako živé. Minimálne výber umelých kvetov tak určite na vás zapôsobí. Samozrejme, sú ročné obdobia, kedy si do vázy čerstvo narezané kvety nedáte. To nie je žiadny problém. Luxusné umelé kvety, hoci bez prirodzezej vône, nájdete aj v našej ponuke. Vysoká kvalita a živé farby spôsobia, že umelé kvety pôsobia naozaj reálne a zároveň efektne.

originálna

Kytica

 

Bromélie, pivonky, begónie, orchidey alebo narcisy, či obyčajné paprade. Z našej štedrej ponuky si rozhodne vyberiete tie pravé kvety. Aj vďaka nám si môžete do vázy vyskladať skutočne krásnu kyticu umelých kvetov, ktorá zútulní váš interiér a doplní ho o krásny dekoračný prvok.

pozrite si ukážky

našich prác

 

Jedinečné, originálne a moderné kvetinárstvo so širokou ponukou živých kvetinových boxov, kytíc, ETERNO boxíkov (večné, dlhotrvácne, preparované kvety), izbových rastlín, umelých kvetinových boxov, aranžmánov, doplnkov a sezónnej ponuky črepníkových kvetov.

Neque viverra justo nec ultrices dui. Feugiat nisl pretium fusce id. Dignissim sodales ut eu sem integer vitae justo. Massa vitae tortor condimentum lacinia quis. Blandit turpis cursus in hac habitasse platea dictumst.

Otváracie hodiny

Pondelok08.30 – 17.30
Utorok08.30 – 17.30
Streda08.30 – 17.30
Štvrtok08.30 – 17.30
Piatok08.30 – 17.30
Sobota09.00 – 12.00
NedeľaZatvorené

Všetky práva vyhradené. Obsah nie je možné kopírovať bez súhlasu konateľky Mobilline s. r. o..
© Copyright 2004-2019 www.budoar.sk. Informácie o využívaní Cookies | Návštevníci tejto stránky súhlasia s pravidlami používania