MENU

trvácne a krásne

UMELÉ KVETY

 

V minulosti umelé kvety v interiéroch nemali veľké uplatnenie. V dnešnej modernej a uponáhľanej dobe, kedy nie je čas a priestor na pestovanie izbových rastlín sú umelé kvety a aranžmány z nich ideálnym doplnkom, ktorý plnohodnotne nahradí živé kvety a zároveň oživí, zútulní a vyčarí energiu a farebnosť, či už v interiéri alebo exteriéri.

Tak, ako je pre nes prioritou kvalita pri rezaných kvetoch, ani umelé kvety nie sú výnimkou. Vyberáme ich taktiež od viacerých dodávateľov a vyznačujú sa kvalitou a pôsobia mnohokrát ako živé kvety.

originálny

Darček

 

Aj z týchto kvetov Vám vieme naaranžovať veľkolepé diela do rôznych typov nádob v podobe črepníkov, dreva, keramiky, papierových boxov, betónu a podobne.

Výsledkom je, že môžete zahodiť predsudky o umelých kvetoch, keďže v dnešnej dobe sa vyrábajú precízne a vedia pôsobiť veľmi vkusne a elegantne.

pozrite si ukážky

našich prác

 

Jedinečné, originálne a moderné kvetinárstvo so širokou ponukou živých kvetinových boxov, kytíc, ETERNO boxíkov (večné, dlhotrvácne, preparované kvety), izbových rastlín, umelých kvetinových boxov, aranžmánov, doplnkov a sezónnej ponuky črepníkových kvetov.

Neque viverra justo nec ultrices dui. Feugiat nisl pretium fusce id. Dignissim sodales ut eu sem integer vitae justo. Massa vitae tortor condimentum lacinia quis. Blandit turpis cursus in hac habitasse platea dictumst.

Otváracie hodiny

Pondelok08.30 – 17.30
Utorok08.30 – 17.30
Streda08.30 – 17.30
Štvrtok08.30 – 17.30
Piatok08.30 – 17.30
Sobota09.00 – 12.00
NedeľaZatvorené

Všetky práva vyhradené. Obsah nie je možné kopírovať bez súhlasu konateľky Mobilline s. r. o..
© Copyright 2004-2019 www.budoar.sk. Informácie o využívaní Cookies | Návštevníci tejto stránky súhlasia s pravidlami používania