MENU

vždy krásne a originálne

Rezané kvety

V našom kvetinovom svete nájdete veľkolepé kytice rôznorodého typu a moderné kvetinové boxy nazývaná aj “kytica naaranžovaná v krabičke”.
Pri výbere kvetov sme nároční a máme vysoké požiadavky na našich dodávateľov. Práve preto máme niekoľko priamych dodávateľov a zároveň náš sortiment rezaných a živých kvetov dopĺňame aj priamo z burzy.

Vyberáme pre Vás kvety tej najvyššej kvality, aby Vám robili radosť čo najdlhší čas a vyvolávali Vám pocit dokonalosti. Našou snahou je naplniť aj ti najnáročnejšie požiadavky a práve preto dbáme a záleží nám na tom, aby kvety, ktoré dostanete naplnili Vaše očakávania.

Aranžujeme presne podľa

Vašich predstáv

Náš sortiment je rozmanitý, kde môžete objavovať aj rôzne druhy izbových rastlín a to, čo nenájdete Vám radi objednáme.

Každé ročné obdobie má svoje čaro a je rozmanité kvetmi, ktoré nám ponúka a my Vám Vaše interiéry a exteriéry vieme skrášliť, zútulniť a dozdobiť aj našou sezónnou ponukou črepníkových kvetov a aranžmánoch z nich.

pozrite si ukážky

našich prác

 

zaujala Vás naša ponuka?

Kontaktujte nás

môžete nám zavolať na t.č.: +421 915 829 362
alebo nás osloviť cez kontaktný formulár

 

Jedinečné, originálne a moderné kvetinárstvo so širokou ponukou živých kvetinových boxov, kytíc, ETERNO boxíkov (večné, dlhotrvácne, preparované kvety), izbových rastlín, umelých kvetinových boxov, aranžmánov, doplnkov a sezónnej ponuky črepníkových kvetov.

Neque viverra justo nec ultrices dui. Feugiat nisl pretium fusce id. Dignissim sodales ut eu sem integer vitae justo. Massa vitae tortor condimentum lacinia quis. Blandit turpis cursus in hac habitasse platea dictumst.

Otváracie hodiny

Pondelok08.30 – 17.30
Utorok08.30 – 17.30
Streda08.30 – 17.30
Štvrtok08.30 – 17.30
Piatok08.30 – 17.30
Sobota09.00 – 12.00
NedeľaZatvorené

Všetky práva vyhradené. Obsah nie je možné kopírovať bez súhlasu konateľky Mobilline s. r. o..
© Copyright 2004-2019 www.budoar.sk. Informácie o využívaní Cookies | Návštevníci tejto stránky súhlasia s pravidlami používania