MENU

ideálna živá dekorácia

Machový obraz

 

Na naše obrazy sa budete pozerať s radosťou, fascinujúca príroda efektne doplní interiér.

Prirodzený vzhľad si zachová stabilizovaný mach pokiaľ nie je vystavený priamemu slnku alebo nadmernej vlhkosti. Vo všeobecnosti sa jedná o bezúdržbový mach, takže vám odpadávajú starosti s polievaním alebo strihaním. 

unikátne doplnky interiéru

machová stena

 

Obrazy pre Vás vyrobíme na mieru, presne podľa Vašich želaní - v akomkoľvek dizajne, rozmere a osadíme či už do Vašeho alebo u nás zakúpeného rámu. Mach je vhodný aj na veľkých plochách a môžeme tak vytvoriť originálne steny s logom či nápisom.

Pristupujeme ku každej realizácii individuálne, kontaktujte nás pre vypracovanie návrhu či cenovej ponuky presne pre vás.

 

Kontakty z Budoára

pozrite si ukážky

našich prác

 

 

môžete nás sledovať aj na instagrame

zaujala Vás naša ponuka?

Kontaktujte nás

môžete nám zavolať na t.č.: +421 915 829 362
alebo nás osloviť cez kontaktný formulár

 

Jedinečné, originálne a moderné kvetinárstvo so širokou ponukou živých kvetinových boxov, kytíc, ETERNO boxíkov (večné, dlhotrvácne, preparované kvety), izbových rastlín, umelých kvetinových boxov, aranžmánov, doplnkov a sezónnej ponuky črepníkových kvetov.

Neque viverra justo nec ultrices dui. Feugiat nisl pretium fusce id. Dignissim sodales ut eu sem integer vitae justo. Massa vitae tortor condimentum lacinia quis. Blandit turpis cursus in hac habitasse platea dictumst.

Otváracie hodiny

Pondelok08.30 – 17.30
Utorok08.30 – 17.30
Streda08.30 – 17.30
Štvrtok08.30 – 17.30
Piatok08.30 – 17.30
Sobota09.00 – 12.00
NedeľaZatvorené

Všetky práva vyhradené. Obsah nie je možné kopírovať bez súhlasu konateľky Mobilline s. r. o..
© Copyright 2004-2019 www.budoar.sk. Informácie o využívaní Cookies | Návštevníci tejto stránky súhlasia s pravidlami používania