MENU

LUXUSNÉ ZRKADLÁ

Luxusné a dizajnové zrkadlá odporúčame pre rozžiarenie vašich interérov a miestností. Neodmyslitelným miestom pre zkradlo je jednoznačne predsieň, keďže každý z nás chce mať istotu že vypadá dobre pred odchodom z domu či bytu. Zároveň však zrkadlá z kategórie luxusných plnia svojim vzhľadom a štýlom aj dizajnovú úlohu skoro v každej miestnosti.

Či už na chodbe nad konzolou doplnené nástenými svetlami, alebo v spálni pri šatníku a toaletnom stolíku majú dizajnové zrkadlá neodmysliteľné miesto.

Zrkadlo

... nie je len užitočný pomocník pri úprave vzhľadu. Vďaka svojmu výraznému rámu a tvaru pomôže vytvoriť osobitý štýl. Väčšie nástenné zrkadlá alebo viacero malých pri sebe izbu presvetlia a opticky zväčšia. Široký výber štýlov a typov umožní, aby ste ich umiestnili kdekoľvek vo vašej domácnosti.

 

navštívte nás na predajni

vyberte si z našej ponuky

rámov na mieru

 

Napíšte nám číslo rámu a požadovaný rozmer, my Vám vytvoríme

Kalkulácia na mieru

môžete nám zavolať na t.č.: +421 915 829 362
alebo nás osloviť cez kontaktný formulár

 

Jedinečné, originálne a moderné kvetinárstvo so širokou ponukou živých kvetinových boxov, kytíc, ETERNO boxíkov (večné, dlhotrvácne, preparované kvety), izbových rastlín, umelých kvetinových boxov, aranžmánov, doplnkov a sezónnej ponuky črepníkových kvetov.

Neque viverra justo nec ultrices dui. Feugiat nisl pretium fusce id. Dignissim sodales ut eu sem integer vitae justo. Massa vitae tortor condimentum lacinia quis. Blandit turpis cursus in hac habitasse platea dictumst.

Otváracie hodiny

Pondelok08.30 – 17.30
Utorok08.30 – 17.30
Streda08.30 – 17.30
Štvrtok08.30 – 17.30
Piatok08.30 – 17.30
Sobota09.00 – 12.00
NedeľaZatvorené

Všetky práva vyhradené. Obsah nie je možné kopírovať bez súhlasu konateľky Mobilline s. r. o..
© Copyright 2004-2019 www.budoar.sk. Informácie o využívaní Cookies | Návštevníci tejto stránky súhlasia s pravidlami používania