MENU

Gratulačné kytice

 

Neodmysliteľným symbolom osláv a radosti sú kytice. Záleží nám aby darované kvety potešili obdarovanú osobu a pocit radosti jej utkvel v pamäti.

Venujeme výnimočnú pozornosť pri výrobe každej kytice. Výber kvetov a aranžovanie je na vysokej úrovní, popretkávané umením, kreativitou a skúsenosťami. Vieme, že Vám záleží na Vašich blízkych a priateľoch, preto vytvoríme ideálny spôsob ako úctu a pocity vyjadriť pomocou kvetov.

 

farbami hrajúce

rodinné oslavy

 

či už sa jedná o okrúhle výročie alebo "len" meniny, originálna kytica s venovaním poteší každú oslávenkyňu. Dokonca pre oslávencov máme aj vkusné kvetinové bedničky, kde môžete ukryť obľúbený nápoj alebo maškrtu.

vyberte si z našej ponuky

Kvetinárstva

zaujala Vás naša ponuka?

Kontaktujte nás

môžete nám zavolať na t.č.: +421 915 829 362
alebo nás osloviť cez kontaktný formulár

 

Jedinečné, originálne a moderné kvetinárstvo so širokou ponukou živých kvetinových boxov, kytíc, ETERNO boxíkov (večné, dlhotrvácne, preparované kvety), izbových rastlín, umelých kvetinových boxov, aranžmánov, doplnkov a sezónnej ponuky črepníkových kvetov.

Neque viverra justo nec ultrices dui. Feugiat nisl pretium fusce id. Dignissim sodales ut eu sem integer vitae justo. Massa vitae tortor condimentum lacinia quis. Blandit turpis cursus in hac habitasse platea dictumst.

Otváracie hodiny

Pondelok08.30 – 17.30
Utorok08.30 – 17.30
Streda08.30 – 17.30
Štvrtok08.30 – 17.30
Piatok08.30 – 17.30
Sobota09.00 – 12.00
NedeľaZatvorené

Všetky práva vyhradené. Obsah nie je možné kopírovať bez súhlasu konateľky Mobilline s. r. o..
© Copyright 2004-2019 www.budoar.sk. Informácie o využívaní Cookies | Návštevníci tejto stránky súhlasia s pravidlami používania