MENU

v nákupnom centre Europa SC Banská Bystrica

Kaviareň pod Stromom

 

vždy nás poteší pochvala a ešte viac zahreje pri srdci keď sa na nás obrátite aby sme vytvorili niečo originálne pre vás. Dobré vzťahy a referencie sú pre nás dôležité, rovnako tak ako čo najlepšie odvedená práca. 

 

V Kaviarni pod Stromom majú veľmi dobrý vkus, nielen na kávu a všakovaké dobroty ale aj na zariadenie interiéru. Spoločnými silami sme navrhli, vyrobili a osadili machové obrazy na solídnom čiernom ráme, ktoré neskutočne krásne vynikli na svetlom dreve. Naše machové obrazy podčiarkli prírodnú atmosféru a sú chutnou čerešničkou v unikátnom dizajne interiéru. 

Jedinečné, originálne a moderné kvetinárstvo so širokou ponukou živých kvetinových boxov, kytíc, ETERNO boxíkov (večné, dlhotrvácne, preparované kvety), izbových rastlín, umelých kvetinových boxov, aranžmánov, doplnkov a sezónnej ponuky črepníkových kvetov.

Neque viverra justo nec ultrices dui. Feugiat nisl pretium fusce id. Dignissim sodales ut eu sem integer vitae justo. Massa vitae tortor condimentum lacinia quis. Blandit turpis cursus in hac habitasse platea dictumst.

Otváracie hodiny

Pondelok08.30 – 17.30
Utorok08.30 – 17.30
Streda08.30 – 17.30
Štvrtok08.30 – 17.30
Piatok08.30 – 17.30
Sobota09.00 – 12.00
NedeľaZatvorené

Všetky práva vyhradené. Obsah nie je možné kopírovať bez súhlasu konateľky Mobilline s. r. o..
© Copyright 2004-2019 www.budoar.sk. Informácie o využívaní Cookies | Návštevníci tejto stránky súhlasia s pravidlami používania