MENU

prajeme vám nehasnúci

Plameň nádeje

 

Aj Vy ste mali pri zapaľovaní prvej sviečky zvláštny pocit v brušku, prinášajúci radosť a nedočkavosť zároveň. Iskričky v očiach ako v detstve, kedy ste sa nevedeli dočkať vianočného stromčeka a pocit lásky a pokoja, ktoré prináša vianočné obdobie. Tí, čo sme už vyrástli , aspoň toto obdobie nám dovolí miestami zastaviť sa a zaspomínať si na bezstarostné prežité Vianoce v detstve, so svojimi blízkymi plné očakávaní , radostí , prekvapení a sánkovačiek.

 

Bytový doplnok, tradícia alebo len tak pre potešenie. Čaro sviečky v dnešnej dobe nie je len o dodaní svetla. V našej gigantickej ponuke sviečok Yenkee Candle nájdete rozmanité vône ale aj zvukové efekty praskajúceho dreva.Pridanú hodnotu ukryjeme do vkusných svietnikov a podstavcov. Navolíme kombináciu materiálu a symboliky aby svietnik perfektne dotváral požadovanú atmosféru.

Jedinečné, originálne a moderné kvetinárstvo so širokou ponukou živých kvetinových boxov, kytíc, ETERNO boxíkov (večné, dlhotrvácne, preparované kvety), izbových rastlín, umelých kvetinových boxov, aranžmánov, doplnkov a sezónnej ponuky črepníkových kvetov.

Neque viverra justo nec ultrices dui. Feugiat nisl pretium fusce id. Dignissim sodales ut eu sem integer vitae justo. Massa vitae tortor condimentum lacinia quis. Blandit turpis cursus in hac habitasse platea dictumst.

Otváracie hodiny

Pondelok08.30 – 17.30
Utorok08.30 – 17.30
Streda08.30 – 17.30
Štvrtok08.30 – 17.30
Piatok08.30 – 17.30
Sobota09.00 – 12.00
NedeľaZatvorené

Všetky práva vyhradené. Obsah nie je možné kopírovať bez súhlasu konateľky Mobilline s. r. o..
© Copyright 2004-2019 www.budoar.sk. Informácie o využívaní Cookies | Návštevníci tejto stránky súhlasia s pravidlami používania