MENU

luxusný

Machový obraz

 

Neďaleko našej predajne a kvetinárstva Budoár sa nachádza naša najobľúbenejšia cukráreň Jadran Cafe. Pri pravidelnom doplňovaní sacharidov pre zvýšenie výkonnosti prípravy kytíc :) sme navrhli majiteľom, že im vytvoríme luxusný zelený doplnok, ktorý prirodzene oživí interiér a miestnosť dostane nový rozmer.

 

Pozreli sme sa na paletu obrazov a vytvorili sme unikátny obrazový rám, ktorý korešponduje s existujúcou galériou. Zladený rám zachová kontrast a dovolí machovému obrazu dômyselne vytvoriť harmóniu v miestnosti. Výsledok si môžete pozrieť osobne v cukrárni, odporúčame vám vyskúšať niektorý z domácich zákuskov a možno sa tam stretneme :)

Jedinečné, originálne a moderné kvetinárstvo so širokou ponukou živých kvetinových boxov, kytíc, ETERNO boxíkov (večné, dlhotrvácne, preparované kvety), izbových rastlín, umelých kvetinových boxov, aranžmánov, doplnkov a sezónnej ponuky črepníkových kvetov.

Neque viverra justo nec ultrices dui. Feugiat nisl pretium fusce id. Dignissim sodales ut eu sem integer vitae justo. Massa vitae tortor condimentum lacinia quis. Blandit turpis cursus in hac habitasse platea dictumst.

Otváracie hodiny

Pondelok08.30 – 17.30
Utorok08.30 – 17.30
Streda08.30 – 17.30
Štvrtok08.30 – 17.30
Piatok08.30 – 17.30
Sobota09.00 – 12.00
NedeľaZatvorené

Všetky práva vyhradené. Obsah nie je možné kopírovať bez súhlasu konateľky Mobilline s. r. o..
© Copyright 2004-2019 www.budoar.sk. Informácie o využívaní Cookies | Návštevníci tejto stránky súhlasia s pravidlami používania